شنوایی سنجی سمعک مهر

شنوایی سنجی سمعک مهر

کلینیک شنوایی سنجی و سمعک مهر دکتر احمد بخت آور در ارومیه

Audiometry Test & Recommending Hearing Aid

کلینیک شنوایی سنجی و سمعک مهر

آدرس: ارومیه – خیابان خیام شمالی – کوی خانباباخان – ساختمان آذرمهر

شماره تلفن

۰۴۴۳۲۲۲۲۶۵۹

ادیولوژیست: احمد بخت آور

 

شبکه های اجتماعی سمعک مهر:

اروم وب اروم وب واتس اپ سایت

خدمات کلینیک شنوایی سنجی مهر

غربالگری شنوایی نوزادان

تست غربالگری شنوایی نوزادان جهت بررسی مشکلات شنوایی نوزاد انجام میشود. این تست در سه ماهه اول اکیدا توصیه میشود.
این تست توسط متخصص شنوایی شناس (ادیولوژیست) انجام میگیرد و نوزادانی که شنوایی آنها نیاز به ارزیابی بیشتر دارند شناسایی میشوند.
غربالگری شنوایی در زمان مناسب میتواند مشکلات کم شنوایی نوزادان را تا حد زیادی شناسایی و درمان کند. ادیولوژیست برای کودکانی که در این غربالگری اختلال شنوایی آنها معین شده ، مراحل درمان را انجام میدهد.

غربالگری شنوایی بزرگسالان

بزرگستالان ابتدا معاینه اتوسکوپی شده و سپس تست غربالگری روی آنها صورت میگیرد. غربالگری شنوایی بزرگسالان بوسیله آزمونهای ادیومتری و تمپانومتری و الکتروفیزیولوژیگ انجام میگیرد.

تجویز و تنظیم سمعک هوشمند و نامرئی و دیجیتال

ساخت فوری انواع قالب ضد صوت و صدا شکن

قالبهای ضدصوت و صدا شکن برای حفاظت از گوش در مقابل صداهای مخرب و بلند استفاده میشود. مثلا برای کسانی که در کارخانجات و محیط های پر سروصدا کار میکنند. هنگام استفاده از قالبهای صوتی، ما صداهای معمولی و آرام را میشنویم ولی میزان صداهای ناهنجار و بلند کاهش میابد.

ساخت فوری قالب ضد آب

قالبهای ضدآب از نفوذ آب به داخل گوش جلوگیری میکنند، مناسب برای کسانی که زیاد به استخر میروند و مناطق با رطوبت زیاد

فروش انواع سمعک

تجویز و تنظیم انواع سمعک

انواع سمعک پشت گوشی

سمعک استخوانی

سمعک های هوشمند

بهترین سمعک های نامرئی

تست شنوایی ادیومتری

ادیومتری از دقیق ترین و قابل اعتماد ترین آزمایش های ادیولوژیک است که بوسیله ابزاری به نام ایدیومتر (شنوایی سنج) که سیستم شنوایی را به صورت کمی و کیفی مورد سنجش قرار میدهد،صورت میگیرد. بوسیله این دستگاه مجموعه ای از آزمایشهای مربوط به سیستم شنوایی انجام میگیرد. کار دستگاه ادیومتر به این صورت است که سیگنالهای صوتی با فرکانس های خالص و با شدتهای متفاوت ایجاد میکند و به کمک آنها آستانه شنوایی افراد را بدست میآورد.

انجام تست شنوایی سنجی تیمپانومتری

تیمپانومتری برای مشخص نمودن کارکرد قسمت های متحرک گوش میانی استفاده میشود که توانایی پرده تمپان را در پذیرش صوت ارزیابی مینماید و مکانیز انتقالی گوش را اندازه گیری میکند.

تست شنوایی ABR

تست ABR برای سنجش آستانه شنوایی و ارزیابی های اتولورولوژیک (ضایعات احتمالی در طول عصب شنوایی و راه های شنوایی ساقه مغز) استفاده میشود. (تخمین آستانه شنوایی بوسیله ABR بیشتر در نوزادان و کودکان و بزرگسالان دارای معلولیت انجام میگیرد.)

انجام تست شنوایی OAE

آزمون OAE برای سنجش عملکرد حلزون و دیگر قسمتهای گوش مانند عصب شنوایی صورت میگیرد. تست OAE بیشتر برای غربالگری و تشخیص اختلالات ناشنوایی نوزادان تازه متولد شده  بکار میرود.

تست شنوایی ASSR

آزمون الکتروفیزیولوژی ASSR جهت سنجش و ارزیابی سلامت شنوایی نوزادان بکار میرود و در تعیین نوع کم شنوایی کاربرد دارد. این آزمون معمولا بعد از اینکه مشخص شده نوزاد افت شنوایی دارد، برای تایید این افت(در محدوده فرکانس شنوایی مختلف) و همچنین ارزیابی تخصصی تر مورد استفاده قرار میگیرد، همچنین برای تنظیم و تجویز سمعک از نتایج این آزمون استفاده میشود.

انجام تست سرگیجه و تعادل VEMP

در تست VEMP عملکرد سیستم وستیبولار گوش داخلی بوسیله محرک صوتی در سطح شدت بالا مورد ارزیابی قرار میگیرد و امواجی بوسیله اتصال الکتروها بر روی عضله گردن ثبت میشوند. آزمون VEMP برای تشخیص عملکرد درست ساکول و عصب تعادلی تحتانی استفاده میگردد.

تست سرگیجه و تعادل ECochG

از مهمترین کاربردهای این تست میتوان به تشخیص بیماری منییر و نوروپاتی شنوایی اشاده کرد، همچنین برای بررسی عملکری حلزون گوش داخلی و عصب شنوایی از این تست استفاده میشود.

 شنوایی سنجی و غربالگری شنوایی نوزادان در ارومیه


شماره ثابت ۰۴۴۳۲۲۲۲۶۵۹


همراه ۰۹۱۲۰۶۷۶۶۹۰

شماره همراه ۰۹۳۶۱۲۳۰۶۶۳


شنوایی سنجی ارومیه

کلینینک شنوایی سنجی ارومیه – شنوایی سنجی ارومیه – غربالگری شنوایی نوزادان – غربالگری شنوایی بزرگسالان – کم شنوایی نوزادان
ناشنوایی نوزادان ارومیه – کم شنوایی نوزادان ارومیه – غربالگری شنوایی نوزادان در ارومیه – غربالگری شنوایی نوزادان چیست
تست غربالگری شنوایی در ارومیه –غربالگری شنوایی نوزادان چیست – شنوایی سنجی نوزادان abr – زمان شنوایی سنجی نوزادان
کلینیک شنوایی سنجی منثوری ارومیه – شنوایی سنجی و سمعک منثوری ارومیه
مراکز سنجش شنوایی نوزادان
مراکز تست شنوایی سنجی نوزادان – غربالگری شنوایی نوزادان چیست و چرا مهم است
تشخیص شنوایی نوزاد
علائم کم شنوایی در نوزادان – شنوایی نوزاد تازه متولد شده – Neonatal hearing screening – hearing aids – کلینیک شنوایی باغچه بان سمعک و شنوایی سنجی
فروش سمعک در ارومیه – قیمت سمعک در ارومیه – باتری سمعک – تعمیر سمعک – مرکز شنوایی سنجی ارومیه – شنوایی سنجی در ارومیه – کامران احمدی – سنجش شنوایی پژواک – شنوایی سنجی پژواک ارومیه

مرکز شنوایی سنجی ارومیه

شنوایی سنجی ارومیه – غربالگری شنوایی نوزادان – کم شنوایی نوازادان – کم شنوایی در ارومیه – کلینیک شنوایی سنجی ارومیه
سمعک ارومیه – سمعک نامرئی در ارومیه – کلینیک شنوایی سنجی مجهز – دستگاه پیشرفته غربالگری شنوایی نوزادان – Audiology Clinic
Hearing Screening – hearing aidsقالب گوش ضد آب, قالب گوش صد صوت, قالب گوش صدا شکن – مرکز شنوایی سنجی ارومیه
شنوایی سنجی نوزادان در ارومیه – بهترین کلینیک شنوایی سنجی و غربالگری نوزادان